Pierwszy, niesamowity pokaz mody z torbami Cameleobag

Targi mody Poznań 2018
Agnes Wess na Targach Mody Poznań Fashion Fair 2018
19 lutego 2018
Stoisko Agnes Wess na Slow Fashion Fair 2018
Agnes Wess na Slow Fashion Fair 2018
15 marca 2018
Pokaz mody Agnes Wess na Targach Mody Poznań Fashion Fair 2018

Mnóstwo emocji na wybiegu, wspaniały pokaz mody z udziałem naszych innowacyjnych toreb Cameleobag. Pierwszy pokaz Agnes Wess, ale jakże udany. Podczas największych targów B2B branży modowej w Polsce pokazaliśmy potencjał naszych skórzanych toreb.

Zobacz jak prezentowały się nasze skórzane torby

Postawiliśmy na luźną, casualową stylizację – ani zbyt elegancką, ani zbyt sportową. Chcieliśmy utrzymać jedną tonację, by pokazać jak nasze skórzane torby o różnych frontach idealnie dopasowują się do tego trendu (jak i zresztą do każdego innego). Luźny t-shirt, przetarte, podziurawione jeansy, bluzki z odkrytym ramieniem, wygodne trampki, a także wysokie szpilki – i UWAGA! skórzane torby z przeróżnymi frontami (od eleganckich, rockowych, ekstrawaganckich po hippisowskie). Każda torba idealnie wpisała się w casualowy trend, mimo że za każdym razem miała inny charakter (inny front, pasek, akcesoria).

Moment, w którym modelki wymieniają się frontami skórzanych toreb, jest kwintesencją naszego innowacyjnego konceptu. Modelka ubrana na sportowo wręcza front z symbolem dolara modelce, która ma bardziej elegancki look. A ta z kolei oddaje jej front z eleganckim i jednocześnie ekstrawaganckim (kolorowym) futerkiem. Jaki jest efekt? Torby skórzane nadal genialnie pasują do stylizacji.

Nasze eleganckie torby skórzane prezentują też panowie. To ich kolejna cecha – uniwersalność, zawsze modne i dla każdego.

Zobacz w naszym sklepie wszystkie skórzane torby, które brały udział w pokazie mody https://agneswess.com/sklep/

Zobacz na czym dokładnie polega zmienność skórzanych toreb, ich fenomen

Mamy też równie luksusowe skórzane etui na telefon i wizytówki

W ofercie mamy też skórzane etui na wizytówki dla prawdziwej bizneswoman – czytaj więcej https://agneswess.com/skorzane-etui-na-wizytowki-dla-prawdziwej-bizneswoman/
A także ekskluzywne etui na telefon z prawdziwej skóry – poznaj produkt https://agneswess.com/skorzane-etui-na-telefon-dla-kobiet-z-klasa/