Bransoletki skórzane damskie to ciągle modny trend biżuteryjny

Stoisko Agnes Wess na Slow Fashion Fair 2018
Agnes Wess na Slow Fashion Fair 2018
15 marca 2018
Skórzane bransoletki damskie Agnes Wess

Kobiety kochają biżuterię, dlatego bransoletki nie przestają być modne z sezonu na sezon. Datuje się, że pierwsze wyroby jubilerskie powstały prawdopodobnie około 100 000 lat temu, a pewne jest to, że nigdy nie przestaną być pożądane przez kobiety. Drobne, stylowe dodatki to kropka nad „i” w całej stylizacji, jak to mówią : „diabeł tkwi w szczegółach”. To drobiazgi decydują czy stylizacja będzie starannie dokończona, skompletowana.

Bransoletki skórzane tak modne jak metalowe, srebrne i złote

Bransoletki skórzane to mocny akcent wykończeniowy każdej stylizacji. Bardzo wyrazisty, bo skórzane paski są solidne, raczej masywne – inaczej niż cienkie łańcuszki. Skórzane bransoletki są nie tylko dekoracyjne, ale i praktyczne – trwałe, solidne na wiele sezonów. Łatwiej zerwać delikatny łańcuszek przypominający pajęczą nić niż solidną, skórzaną bransoletkę.

Skórzane bransoletki od Agnes Wess

  • Uniwersalny design (pasują do każdej stylizacji i nie przestają być modne z roku na rok). Mają bardzo prostą, minimalistyczną formę.
  • Bardzo modna kolorystyka (uniwersalna czerń, ekstrawagancka czerwień, stare złoto, srebro, ciemny brąz).
  • Oryginalna dekoracja (bransoletki z włosiem w wersji czarnej i moro) dla kobiet, które lubią się wyróżniać.
  • Trwałość prawdziwej skóry (100% skóra).
  • Zapięcie na eleganckie, podwójne i potrójne knopiki w kolorze ciemnego niklu.
  •  Bardzo stylowe znakowanie z mocnym przesłaniem. Skórzane bransoletki damskie znakowane ozdobnym, srebrnym nitem z logo marki. Kameleon symbolizuje kobietę, która ma zmienność wpisaną w DNA. To kobieta, która kocha dodatki, bo dzięki nim może się przeobrażać.
  • Brzegi malowane na zielono (prawdziwa ekstrawagancja).
Skórzane bransoletki damskie czarne i czerwone marki Agnes Wess

Bransoletki wykonane z klejonej, prawdziwej skóry, zapinane na potrójne knopiki w kolorze ciemnego niklu. Brzegi malowane na kolor dobrany do koloru skóry zewnętrznej. Znakowane ozdobnym, srebrnym nitem z logo marki Agnes Wess. Szerokość: 50 mm. Dostępne kolory: czerwony (zewnątrz) i czarny (wewnątrz); czarny (zewnątrz i wewnątrz), ciemnobrązowy (zewnątrz), czarny (wewnątrz).

Sprawdź cenę skórzanych bransoletek damskich https://agneswess.com/produkt/bransoletka-no2/

Bransoletki skórzane damskie gładkie i z włosiem od Agnes Wess

Bransoletki wykonane z klejonej skóry, zapinane na podwójne knopiki w kolorze ciemnego niklu. Brzegi malowane na zielono. Od strony wewnętrznej wytłoczone logo Agnes Wess. Szerokość: 15 mm. Dostępna kolorystyka: stare złoto (zewnątrz) i czarne (wewnątrz); srebrne (zewnątrz) i czarne (wewnątrz), czarne z włosiem (zewnątrz) i czarne (wewnątrz); moro z włosiem (zewnątrz) i czarne (wewnątrz).

Sprawdź cenę skórzanych bransoletek damskich https://agneswess.com/produkt/bransoletka/